Çocuklara ve Ergenlere Yönelik Eğitimler

Ben Öfkeleniyorum!.. O Öfkeleniyor: Şiddet ve Şiddet ile Başa Çıkabilme

Bu eğitimde, okullarda artış gösteren şiddet olayları nedeni ile ilk ve orta dereceli okullardaki öğrencilerin şiddet ve şiddet ile başa çıkma yöntemleri hakkında bilgilendirilmeleri amaçlanmaktadır.

Sınav Yaklaştı: Sınanma Duygusu ile Baş Edebilme ve Performans Geliştirme

OKS, ÖSS ve şimdi de SBS… Eğitim-öğretim hayatı boyunca irili ufaklı birçok sınava hazırlanma sürecine giren gençler aslında ilerleyen yaşamlarında karşılarına çıkacak birçok farklı sınanma durumunun birer örneğini deneyimlemek üzerelerdir… Bazıları bu dönemi hasarsız atlatabilirken bazıları ilerde yerleşik sıkıntılar doğurabilecek kaygılar geliştirmektedir. Bu eğitimde, sınanma duygusu ile başetme konusunda sıkıntı yaşayan gençleri aydınlatmak ve onlara uygulayabilecekleri pratik bilgiler vermek amaçlanmaktadır.

Hayatım Onun Etrafında Dönmeye Başladı: Gençlerde Alkol, Uyuşturucu ve İnternet Bağımlılığı

Bu eğitimde, bağımlılığın nasıl geliştiği, alkol ve madde kullanımında risk faktörlerinin neler olduğu, internet kullanımının çocuklar üzerindeki olumlu ve olumsuz etkileri ve bunun hangi noktada bağımlılığa dönüştüğü hakkında bilgi verilmesi amaçlanmaktadır.

Eğitim Talep Formu

Bu listedeki eğitimlerden hakkında daha detaylı bilgi almak istediğiniz eğitim(ler) varsa aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Adınız*

Soyadınız*

Çalıştığınız Kurum*

İş Telefonunuz*

Cep Telefonunuz

E-posta Adresiniz*

Bilgi Almak İstediğiniz Eğitim (ler)*