Çocuk ve Genç Psikolojik Danışma Merkezi

Çocuk ve Genç Psikolojik Danışmanlık MerkeziÇocukluk ve gençlik dönemi hayatın kendisi gibi doğal iniş çıkışlarla dolu bir yaşam sürecidir. Bu sürecin sağlıklı, sevgi dolu bir büyüme ve gelişme içinde geçmesi hepimizin arzusudur. Bu süreç esnasında bizleri ister “zor bir hayat problemi” ile arayın, ister “daha iyi” ye ulaşmak için danışmanlık ihtiyacında olun… Sayfamıza hoş geldiniz.

Merkezimizde çalışan tüm terapistlerimizin çocuklara, gençlere ve ailelerine psikolojik ve davranışsal danışmanlık sunabilecek kapsamlı deneyimleri vardır. Amacımız mutlu, verimli ve yaratıcı bir topluma erişmek için hayatın zorlukları ile baş edebilen, güçlü ve zayıf yönlerinin farkında olan mutlu bir çocukluk ve gençlik deneyimine katkıda bulunmaktır.

Haberler

471 sonuçtan 1 - 1 arası sonuçlar
Haberlerin Devamı

Ağustos Ayı Makalesi

Tatil Mevsimi

Uzun ve yorucu bir kış mevsiminden sonra çocuklar tarafından en çok beklenilen, özlem duyulan ve bir adı da “tatil mevsimi” olan yaz aylarındayız. Çocukların çok daha uzun saatlerini evde geçirmeye başladıkları bu dönem, çocuklar için her ne kadar eğlenceli ve rahat olsa da anne ve babaların çeşitli sıkıntılar yaşadığı ve cevap arayan çeşitli sorular taşıdıkları bir dönem olabiliyor. Devamı için tıklayınız.