Psikoloji Dünyası

DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü olarak, bilimselliğe verdiğimiz önem ve sosyal sorumluluk bilinci doğrultusunda, “psikoloji” ile ilgili olarak, öğrencileri, öğretmenleri, psikologları ve kamuoyunu bilgilendirmeyi amaçlamaktayız.

Bu amaçla, sitemizde düzenli olarak güncellenmiş, “Psikoloji Dünyası” ile ilgili Haberleri, Makaleleri, Anketleri, Sık Karşılaşılan Psikolojik Sorunlar hakkındaki bilgileri, DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü tarafından geliştirilmiş veya DBE’nin bilgi birikimini ve deneyimini kattığı Bilimsel Araştırma ve Projeleri, Profesyoneller İçin Eğitim Olanaklarını ile Psikoloji ile İlgili Kurumlar ve Siteleri bulabilirsiniz.

Ayrıca, çocuklarımızın anaokullarında yeteneklerini ve becerilerini sergiledikleri çalışmaları da sitemizde sizler ile paylaşmak istiyoruz. Çocuk Resim Sergileri bölümünden bu çalışmalara ulaşabilirsiniz. Benzer etkinliklerimiz, sitemizin yayın akışı içinde yer alacaktır.

“Psikoloji Dünyası”, psikoloji ile ilgilenen herkes için oluşturulmuş bir bölümdür. “Psikoloji Dünyası”nın içeriğinin zenginleşmesine katkıda bulunmak istiyorsanız “psikoloji dünyası – içerik önerisi” konusuyla bize mesaj atabilirsiniz.