Koçlarımız

Uzman Psikolog Konuk, İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu olup, Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Derecesi’ni Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden aldı. Aile Terapisi eğitimini Mental Research Institute, Palo Alto-Kaliforniya’da yaptı. Aynı enstitüde Brief Therapy Center’da terapist olarak çalıştı. Randevu almak için tıklayınız.

Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Yetişkin psikoterapisti, psikodramatist unvanlarının yanı sıra uzun yıllar eğitimci kimliği ile anaokulu dönemi çocuk ve ailelerine danışmanlık yapmıştır. Randevu almak için tıklayınız.

1989 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden dereceyle mezun olan Ayşegül Horozoğlu Enkavi iş hayatına Psikolojik Danışman olarak başlamıştır. Üç yıl klinik psikoloji alanında çalıştıktan sonra profesyonel iş hayatına geçmiştir. 1993-1996 yılları arasında Lever Temizlik Maddeleri A.Ş. de Eğitim Uzmanı olarak çalışmıştır. Randevu almak için tıklayınız.

MD Europe and Global Chairman, the Forton Group
Bob is an experienced leadership coach and consultant, with a successful track record in leadership, people motivation and project delivery over the last 30 years. During his career Bob has worked at a senior level, leading teams of up to 200 people. Please click here for an appointment.

Cynthia is the leader’s coach. She is skilled in creating and coaching teams of successful individuals that deliver breakthrough results.
Cynthia has introduced coaching skills and competencies to thousands of managers, executives, and coaches in North America, Europe, and Australasia. Please click here for an appointment.

Chartered Marketer, CEO the Forton Group
Helen is a leadership, performance and careers coach, known for her inspirational and practical leadership development. She helps people achieve more with less, lead their teams by utilising everyone’s strengths – and get the career breaks they deserve. Please click here for an appointment

Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur ve Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. Yüksek lisans süresince 360 Derece Değerlendirme Sistemi üzerinde çalışmıştır. Randevu almak için tıklayınız.

2005 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olmuştur. İş hayatına Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık ile başlamış olup, Tekirdağ Namık Kemal Anadolu Lisesi’nde Felsefe, Sosyoloji, Mantık dersleri vermiştir. Randevu almak için tıklayınız.

Klinik Psikolog, Dr. Ayşe Bombacı, 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü bitirdikten sonra yüksek lisans derecesini, Almanya’nın en iyi üniversitesi olan Heidelberg Üniversitesi Klinik Psikoloji ve Psikoterapi Bölümü’nden aldı. Randevu almak için tıklayınız.

Etiketler Asena Yurtsever Bireysel Koçluk Seansları Bob Hughes Cynthia Calluori DBE-Forton Koçluk Okulu Ekip Koçluğu Emre Konuk Helen Caton Hughes Koçluk Koçluk Eğitimi Lider Koçluğu Özge Berçin Keleş Saadet Zeynep Kılıç