Kurumsal Koçluk Çözümleri

Yapılan çalışmalar, koçluk becerileri gelişmiş, duygusal zekâyı etkin şekilde kullanabilen liderlerin çalışma ortamında bağlılık ve aidiyet duygusu yaratabildiklerini, çalışma ortamında verimliliği ve inovasyonu sağlayabildiklerini gösteriyor.

DBE-Forton Koçluk Okulu, koçluk yaklaşımının iş ortamına entegre edilmesinde  ve duygusal zekayı daha etkin kullanabilen yöneticiler yetiştirilmesinde kurumlara destek oluyor.

DBE-Forton Koçluk Okulu’ndan nasıl faydalanabilirsiniz:

1) Kurum İçi Koçlar Yetiştirmek

ICF Akredite Koçluk Eğitim Programı, kurumunuza özel uyarlanabilir.
Eğitim programını incelemek için tıklayınız.

2) Kurum İçinde Liderlik Kültürüne Koçluk Yaklaşımını Entegre Etmek

Kurum içindeki  yöneticilerin,  çeşitli projelere liderlik eden kişilerin ve/veya liderlik potansiyeline sahip herkesin,  Koçluk Eğitimi ile koçluğu deneyimlemeleri, koçluğun performansa katkılarını görmeleri, iş ortamında kullanabilecekleri beceriler edinmeleri ve eğitim sonrası gerçekleşen süpervizyonlarla bu becerilerini pekiştirilmeleri amaçlanmıştır.

3) DBE-Forton Koçlarıyla Birebir Koçluk Seansları

Tüm seviyelerdeki çalışanların, şirket stratejileri doğrultusunda iş yönetimi, ilişki yönetimi, ekip yönetimi gibi becerilerini geliştirmek için DBE-Forton Koçlarıyla birebir seans planlayabilirsiniz.

DBE – Forton Koçları özgeçmişlerine ulaşmak için tıklayınız.

Kurumsal çözümler konusunda  DBE Müşteri Temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz ön görüşme için tıklayınız.

Etiketler Birebir Koçluk Bireysel Koçluk Seansları DBE-Forton Koçluk Okulu Duygusal Zeka ICF Akredite Koçluk Eğitim Programı Koçluk Becerileri Koçluk Eğitimi Koçluk Seansları Kurum İçi Koç Liderlik