DBE Kültürel Gelişim Programı

Yaşanan hızlı değişimler yönetici ve çalışan rollerine de yansımaktadır. Bu rolleri sürdürülebilir hale getirmek yeni davranışlar ve iş yapış tarzları geliştirmekle mümkündür. Bu değişimin kurum değerlerini temel alan bir anlayışla yönetilmesi, çalışanların içinde bulunmaktan gurur duydukları ve mutlu oldukları bir kurum ikliminin var olmasını sağlar.

Çalışanlar kurumların verimini ve belirlenen hedeflere ulaşmalarını sağlar. Yüksek bağlılık gösteren çalışanlar ise kurumun beklentilerinin ötesinde performans sergilemek için yeteneklerini tam anlamıyla kullanır ve uzun seneler şirkette kalırlar.

Bu doğru döngüyü her kuruma uyarlamak amacıyla geliştirilen DBE Kültürel Gelişim Projesi; kurum ihtiyacına bağlı olarak pek çok ürün ve hizmetin bir arada kullanılarak oluşturulduğu bütünsel bir projedir.

Kültürel Gelişim Programı Hangi Durumda Uygulanmalıdır?

Kurumda, ortak ve katma değer sağlayacak bir kültür oluşturulmasının istenmesi durumunda,
Yöneticilere yönelik gelişim programlarının oluşturulması istenmesi durumunda,
İdeal çalışan/yönetici profilinin oluşturulması ve bu profile yönelik davranış modellerinin geliştirilmesine ihtiyaç duyulması durumunda,
Çalışanların memnuniyeti ve bağlılıkları için kuruma ve yöneticilere yönelik müdahale çalışmalarına ihtiyaç duyulması durumunda uygulanabilir.

Kültürel Gelişim Programı Katılımcılarının Kazancı Nelerdir?

DBE Kültürel Gelişim Projesi sonunda katılımcılar deneyimleyerek geliştirdikleri liderlik ve iş modelini kendilerine ve organizasyonlarına entegre etmeyi öğrenirler. Program, çalışanlara temel yetkinlikleri kazandırarak ortak bir çalışma iklimi yaratmayı amaçlar. Çalışanları aynı değerler ve aynı çalışma anlayışı etrafında kaynaştırır, kuruma bütünlük kazandırır, etkinliğin ve verimliliğin artmasına yardımcı olur.

DBE Kültürel Gelişim Programı hakkında Müşteri Temsilcimiz ile görüşmek için kgm@dbe.com.tr adresini kullanabilir veya 212 233 01 10 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz

 

 

 

 

Etiketler egitim from kurumsal kurumsal eğitim Kurumsal Gelişim kültür Kültürel Gelişim

İlginizi Çekebilir